Momentet e vështira duket se janë lënë pas, teksa mesfushori anglez i Junajtid u akuzua nga partnerja e tij se e përdhunoi, e kishte rrahur dhe ushtruar presion psikologjik ndaj saj, për pasojë u arrestua dhe më pas u vendos në arrest shtëpie.

Një vit më vonë, çifti duket se e ka lënë pas çështjen, ndërsa “The Sun” raporton se 21-vjeçari është gati t’i propozojë të dashurës së tij.