Futboll Sport

MILANI NË KAOS PAS DËMTIMIT TË MENJAS/ Kuqezinjtë arrijnë akordin për transferimin e gardianit italian

Dëmtimi i Majk Menjasë krijoi kaos te kuqezinjtë pasi Tatarushanu nuk jepte siguri, ndaj për këtë arsye, Milani ka nisur kërkimin për një portier cilësor, i cili të jepte më shumë siguri dhe e ka gjetur atë.

Mediat italiane raportojnë se Marko Sportielo, pjesë e Atalantës, ka gjetur akordin për t’iu bashkuar kuqezinjve për katër vitet e ardhshme, me 31-vjeçarin që do të mbërrijë me parametër zero në verë

Related posts

NISMA “THE EXHIBITION”/ Ronaldinho, Rivaldo dhe legjenda të tjera kthehen në fushë për “El Clasico”-n special

Delo.autor

PAS FITORES NDAJ PARTIZANIT/ Trajneri Ahmat: Lojërat kanë ardhur në ngritje, duhet të…

Delo.autor

UEFA nderon Astorin, ja çdo të ndodhë në ndeshjet e Champions dhe Europa League

Q.Autor

Leave a Comment