Futboll Gossip Sport

PAMJET/ Nga porno në futboll, modelja nis karrierën si anësore: Ëndërr të gjykoj në Botëror

Debora Peiksoto është e vendosur që të mos lejojë që llogaria e saj në “OnlyFans” të pengojë ëndrrën e saj për t’u bërë një gjyqtare anësore në lojën e futbollit.

 

Influencuesja modele ka nisur stërvitjen e saj për t’u bërë një zyrtare në futboll, po gjithashtu është e vetëdijshme se do t’i duhet të thyejë disa paragjykime.

Ajo tashmë është regjistruar në shkollën e arbitrave të Federatës së Futbollit të Minas Gerais, në Brazil. Ëndrra e saj është të gjykojë në një Botëror

Related posts

NDËRPREU GARËN PËR TË SHKUAR NË TUALET/ Habit tenisti Djokovic: Nuk bëra asgjë, thjesht ndërrova…

Delo.autor

ÇUDIRA TE KUKËSI/ Lojtari i verilindorëve dëmtohet në… shtëpi

Delo.autor

Presidenti i Luftëtarit “hap thesin”, premio për ekipin pas fitoreve me Flamurtarin dhe Kamzën

Q.Autor

Leave a Comment