Futboll Sport

“ËSHTË ÇMENDUR PAS KËNGËTARES”/ Mediat turke zbulojnë “flakën” e re të Nicolo Zaniolo-s

Nicolo Zaniolo e ka humbur mendjen, por këtë herë fusha e lojës nuk ka lidhje me të. Ish-sulmuesi i Romës, pas transferimit te Galatasaray, ka gjetur dashurinë e re. Pas njohjes së shkurtër me aktoren Burcu Özberk, futbollisti italian duket se ka nisur një histori të re.

Sipas burimeve të besueshme, lojtari prej disa javësh është duke u takuar me yllin e ri Aleyna Kalaycioglu. Konfirmimi do të vinte edhe nga një e dhënë në rrjetet sociale: prej disa ditësh vajza është ndjekur në rrjetet sociale edhe nga Gaspare Galasso, miku më i mirë i Nicolo Zaniolo-s.

Megjithatë, paparacët ende nuk kanë mundur t’i fotografojnë bashkë. Por mediat turke shkruajnë se Zaniolo është çmendur pas këngëtares. Ndoshta daljen e parë publike do ta bëjnë pas festës së titullit kampion të Galatasaray, teksa kur mbeten edhe 3 ndeshje nga fundi, është 5 pikë para rivalit ndjekës Fenerbahce.

Related posts

NUK KA VEND PËR RONALDON TEK BAJERNI/ Deklarata e Kahnit i mbyll “derën” përfundimisht portugezit

bora.autor

PAS LARGIMIT TË TEKNIKUT LOW/ Gjermania hedh sytë tek trajneri i ri, ja kandidatët për pankinën e “pancerave”…

Delo.autor

E BUJSHME/ Shkoi në tualet dhe nuk u kthye më, Sarri tërbohet me yllin e Chelseat

Delo.autor

Leave a Comment