Gossip Sport

E CILËSON VETEN SI SHQIPTARE/ Ylli i “Onlyfans”-it shkëlqen me fanellën e Realit të Madridit

Bukuroshja e rrjeteve sociale, Melissa, e njohur me emrin Melimtx në “Instagram”, merr herë pas here vëmendje të madhe nga fansat për shkak të postimeve provokuese që ajo bën.

E cilëson veten si shqiptare, ylli i faqes për të rritur

Modelja e faqes për të rritur, “Onlyfans”, e cila e cilëson veten si gjysmë shqiptare dhe gjysmë nga Bosnja është bërë shumë e famshme për shkak të postimeve të nxehta në profilin e saj në “Instagram”, ku numëron 2.9 milionë ndjekës.

E cilëson veten si shqiptare, ylli i faqes për të rritur

20-vjeçarja gjithashtu duket se është një fanse e zjarrtë e Realit të Madridit. Këtë e ka treguar në postimet e saj të shpeshta ku shfaqet e veshur me fanellën e “galaktikëve” dhe shkëlqen.

E cilëson veten si shqiptare, ylli i faqes për të rritur

Related posts

E DONTE BAJERNI I MYNIHUT/ Ajaksi kërkon shifrën stratosferike për sulmuesin 22-vjeçar

F.autor

PAS HUMBJES NDAJ KUKËSIT/ Julian Ahmataj: Kishte eufori brenda skuadrës, kjo bëri që…

Delo.autor

HISTORIKE NË SUPERIORE/ Partizani shpallet ZYRTARISHT kampion pas 26 vitesh

Delo.autor

Leave a Comment