Gossip Sport

FERNANDO ALONSO GODET SËRISH/ Zbulohet lidhja me ish-gruan e një futbollisti të Barçës

Fernando Alonso vazhdon të jetë një nga emrat më të diskutuar në botën e Formula 1… edhe për lidhjet e tij të dashurisë. I shoqëruar shpesh me modele e emra të njohur, piloti spanjoll ka ndryshuar shpesh partnere.

Mediat spanjolle kanë zbuluar se dhe e fundit, është një emër shumë i njohur. Melisa Himenez, gazetarja e DAZN Spanjë që mbulon Formula 1, është personi me të cilin Alonso po shoqërohet së fundmi

Ajo është vajza e një prej teknikëve të njohur spanjollë në botën e MOTO GP, ka lindur në Belgjikë dhe në vitin 2022 kaloi nga mbulimi i garave të motorëve në Formula 1, ku njohu Alonson me të cilin shoqërohet prej disa javës

Ajo në fakt vjen nga një lidhje e gjatë, më saktësisht nga martesa me një emër të njohur të futbollit, pasi ka qenë për tetë vite bashkëshortja e Mark Bartra, ish-futbollistit të Barcelonës. Para Melisës, Alonso ishte i lidhur me një tjetër gazetare sportive, austriaken Andrea Shlager.

Related posts

PREMIER PËRGATIT REVOLUCIONIN/ Ja çfarë duan të bëjnë Kampionët e Anglisë dhe Manchester United

Delo.autor

Francë 2018/ Kampionia e Botës më e re në histori… pas Brazilit 1970

Isa.Autor

ÇIFTI PERFEKT/ “Kur ALLEGRI humb një ndeshje, “DIVORCOHEMI” për 48 orë”

Isa.Autor

Leave a Comment