Gossip Sport

Sveta Bilyalova, mbretëresha seksi e video-lojërave (FOTO)

Sveta Bilyalova është një nga femrat padyshim më seksi në botë. E pasionuar pas palestrës, ku shpenzon orë të tëra që të mbajë trupin e saj në formë. Bukuroshja ka pushtuar Amerikën me fotot e saj tejet seksi që poston në rrjetet sociale. Ajo është një ndër modelet më të njohura ruse në “Instagram”, ku ka arritur të ketë 6 milionë ndjekës.

Shpesh herë poston foto ndërsa tregon format seksi të trupit dhe teksa luan me video-lojëra. Sveta ka një dashuri të veçantë edhe për detin, veçanërisht për sportin e sërfit. Sa herë që i jepet mundësia ajo nuk nguron që të udhëtojë drejt vendeve të ngrohta dhe të ‘luajë’ me dallgët.

Related posts

ISH-PRESIDENTI I CRYSTAL PALACE/ Jordan: Konfirmimi i Solskjaer është shkatërrimi për Man United

Delo.autor

KARTONI I KUQ I PAQUETAS KUNDËR BOLOGNAS/ Gjyqtari shkeli rregulloren me brazilianin, ja reagimi (VIDEO)

Delo.autor

GRABITEN SHPESH/ BEFASON klubi i njohur: Ju lutemi të mos luajmë në mbrëmje pasi…

Isa.Autor

Leave a Comment