Futboll Gossip Sport

U BË E NJOHUR PAS NATËS SË ZJARRTË ME ICARDIN/ Modelja argjentinase tashmë fiksohet me… Messin

Kandela Leçe u bë e njohur pas rrëfimit të saj për marrëdhënien që ka pasur me futbollistin argjentinas, Mauro Ikardi.  Një muaj më parë ajo deklaroi se ka pasur një natë pasionante me ishin e Interit dhe për këtë arsye Uanda Nara u nda nga ai.

Por mesa duket modelja ka gjetur një fiksim të ri. Bëhet fjalë për një tjetër futbollist argjentinas, Lionel Mesi. Mbrëmjen e shkuar teksa sulmues shkëlqeu sërrish me Inter Majemin, Kandela ka postuar disa foto me fanellën e “Pleshtit”. Bukuroshja bjonde ka nxjerrë në plan të parë të pasmet bombastike teksa ka marrë vëmendjen e të gjithë fansave të saj.

Whatsapp Image 2023 07 26 At 13.29.10

Related posts

INTERI BESON TEK FITORJA/ Lojtari i motivuar për Barcelonën: Kemi mësuar nga…

Isa.Autor

Zyrtarisht ZIKALTËR/ INTERI “mahnit” me prezantimin e kampionit të Europës (VIDEO)

Isa.Autor

ISHTE PA KONTRATË/ Ish-lojtari i Inter pritet të nisë një aventurë të re me skuadrën e…

Delo.autor

Leave a Comment