Breaking News Futboll Sport

DAKU DYFISHON SHIFRAT/ Shqipëri magjike ndaj Polonisë

Shqipëria 2-0 Polonia (Kualifikuese Euro 2024, Air Albania)

Shqipëria kërkon një rezultat pozitiv ndaj Polonisë në orën 20.45. Për takimin kualifikues të Euro 2024 që po të luhet në “Air Albania” trajnerët Sylvinho dhe homologu Fernando Santos kanë shuar të gjitha dyshimet, duke vendosur kështu për titullarët.

Related posts

ÇËSHTJA E IMAZHIT/ Në 2019-ën u dënua, Gjykata e Lartë shfajëson dhe pasuron Pique

Delo.autor

PAS SHKARKIMIT NGA KOMBËTARJA/ Christian Panucci: Te Shqipëria nuk na përshtateshin…

Delo.autor

Miqësorja me Norvegjinë, Panuçi injoroi një skuadër të plotë

Sadik.Autor

Leave a Comment