Futboll Sport

“JEMI NE”/ Armando Broja i bashkohet festës së Kombëtares: Jemi në Europian

Edhe Armando Broja i është gëzuar kualifikimit të Kombëtares në Evropian. I dëmtuar për një kohë të gjatë gati një vjeçare, sulmuesi nuk ka marrë pjesë në këto kualifikuese për tanët, teksa ka ndarë gëzimin. Ai ka shpërndarë postimin dhe tregon se Shqipëria është në Euro.

Related posts

Joe Hart rikthehet te City, pjesë e skuadrës së Guardiolës në turneun amerikan

Isa.Autor

Rashica tek Werder, por ja sa para përfiton klubi i Vushtrisë

Q.Autor

ELOZHET VAZHDOJNË PËR BERISHËN/ Ja si vlerësohet portieri i Kombëtares nga mediat italiane

Delo.autor

Leave a Comment