Futboll Sport

VIDEOLAJM/ Shpërthen festa e ‘çmendur’ në dhomat e zhveshjeve për kualifikimin

Kualifikimi në Euro 2024 ka sjellë natyrshëm edhe festën e lojtarëve të Kombëtares shqiptare të futbollit, të cilët kanë festuar në fushë fillimisht mes tyre dhe me tifozët këtë arritje të shkëlqyer.

Por më pas, lojtarët kanë vazhduar festën edhe në dhomat e zhveshjeve.

Në videot e publikuara në rrjetet sociale nga vetë lojtarët, shihen ata teksa këndojnë dhe vallëzojnë, të entuziazmuar bashkë me pjesëtarët e stafit dhe drejtuesit e Federatës, pas kësaj arritje të shkëlqyer.

VIDEO KËTU

VIDEO KËTU

Related posts

E FUNDIT/ Rrëzimi i helikopterit, dyshohet për 4 VIKTIMA, mes tyre edhe pronari i Leicester

Isa.Autor

ËSHTË ZYRTARE/ Manchester United “godet” në merkato, 56 milionë euro për mbrojtësin anglez…

Delo.autor

WANDA TURBULLON UJRAT TEK INTERI/ Ish-sulmuesi zikaltër: Nëse Icardi dëshiron të largohet…

Delo.autor

Leave a Comment