Futboll Gossip Sport

“ISHTE SHUMË PERFEKT PËR MUA”/ Ish-gruaja e Kaka tregon pse u divorcua nga braziliani: Nuk më tradhtoi kurrë

Ish-gruaja e Rikardo Kaka, ka zbuluar arsyen se pse u nda pas 10 vitesh martesë nga ylli brazilian, Karoline Celiko ishte shoqe me Kaka që në fëmijëri dhe ata u lidhën në martesë në vitin 2005.

Por pas 10 vitesh, të dy u ndanë, edhe pse kishin bashkë 2 fëmijë. Arsyeja? Kaka ishte shumë i mirë për Karoline, të paktën sipas kësaj ët fundit.

“Kaka nuk më tradhtoi kurrë. Ai më trajtonte mirë, më dha një familje të mrekullueshme, por unë nuk isha e lumtur, diçka mungonte. Problemi ishte se ai ishte shumë perfekt për mua”, tha ajo, duke shpjeguar arsyen që sipas saj shtyu drejt divorcin me ish-fituesin e “Topit të Artë”. Të dy kanë gjetur lumturinë në krahët e partnerëve të tjerë, duke u rimartuar dhe krijuar familje.

Related posts

E pranon Spalletti: Jemi në një moment shumë të ndjeshëm

Q.Autor

PLAS SKANDALI në Ligën e Kombeve/ Gjyqtari rumun: Do të FAL 2 PENALLTI në…

Isa.Autor

MUNGON VETËM ZYRTARIZIMI/ Ylli Griezmann transferohet tek Atletico, ja detajet e akordit…

Delo.autor

Leave a Comment