Futboll Sport

RIKTHIMI NË FUSHË ME REALIN/ Mbrojtësi: Emocion i veçantë, kemi grup të mrekulleshëm

Pas shumë muajsh i thatë, Eder Militao u rikthye në fushë. Mbrojtësi i Real Madrid, i aktivizuar në fund në ndeshjen e fituar 2-0 ndaj Athletic Bilbaos, u shpreh i lumtur.

“Një shumë gëzim dhe lumturi do të jetë për tifozët. Shokët e skuadrës më japin gjithmonë. Faleminderit për të gjithë ata që më kanë kanë, nga fizioterapistët e deri te familjarët” – Tha ai.

Related posts

PROVOKIMI/ Evra TALL KEQ Bonuccin për MILANIN: Atje ku ishe, tr… do luaje në Champions (FOTO)

Isa.Autor

PASUES I BELLINGHAM/ Borussia Dortmund “piketon” mesfushorin e Chelsea

F.autor

FITOI KUPËN ME DINAMON/ Zlatko “harron” Shqipërinë: Trajner u bëra në Azi

Isa.Autor

Leave a Comment