Futboll Sport

LOJTARËT KUNDËR PEOCHETTINO/ Mesazh drejtuesve të Chelseat: Largoni trajnerin ose ikim ne

Mauricio Pochettino mund të largohet nga drejtimi i Chelsea. Ky është lajmi i publikuar nga HITC Football, këtë të hënë pasdite.

Trajneri i njohur nuk po bën pritshmëritë, me skuadrën që e sheh veten në mesin e saj. Sipas asaj që thotë, disa lojtarë të Bluve të Londrës dhe kanë kërkuar pronarëve të ndajnë me “timonierin” argjentinas, bëjnë të gjithë vetë futollistët që bëjnë të largohen.

Pochettino numëron 40 ndeshje në krye të ekipit. Më parë ai ka udhëhequr Southampton, Tottenham dhe PSG.

Related posts

“NA SHPALLËN KAMPIONË PARA KOHE”/ Eni Imami flet para “klasikes” me Tiranën: Entuziazmi në Shkodër ka ndikuar pak për keq…

Delo.autor

FUND DRAMATIK NË “OLIMPICO”/ Sampdoria befason Lacialët në minutën e 100-të, feston Milan

Isa.Autor

PARTIZANI-TIRANA/ Pritet të luhet Derbi i Kryeqytetit, ja kush vendosi drejtësi në “Air Albania”…

Delo.autor

Leave a Comment