Futboll Gossip Sport

“A NUK JAM TËRHEQËS?” Tallja epike e të fejuarës së Jorginho bën xhiron e rrjetit

Një video e postuar nga Ket Harding, e fejuara e yllit të Arsenalit dhe Italisë, Zhorzhinjo, është bërë virale në rrjetet sociale, pasi modelja tallej me partnerin e saj.

Video u regjistrua nga vetë Ket, e cila i thoshte Zhorzhinjos se nuk mund të ishin më bashkë.“Pse, mos nuk jam tërheqës? A nuk jam i këndshëm? A jam i mërzitshëm?”, pyeti me radhë Zhorzhinjo partneren e tij e cila i tha se nuk ishte kjo arsyeja. “Mos jam i keq në shtrat?”, pyeti më pas duke qeshur Zhorzhinjo, duke marrë edhe në këtë rast një përgjigje mohuese nga e fejuara e tij.

“Ti thjesht ke shumë para. Je shumë i pasur”, u përgjigj ajo duke qeshur, si për të treguar se po tallej në këtë video.

 

Related posts

POSEDON FORCË ME TË DYJA KËMBËT/ Leon Dajaku, sulmuesi i ri shqiptar që pritet te Bayern i Munich

Delo.autor

PROBLEME TEK JUVENTUSI/ Trajneri Allegri shqetësohet për situatën

Delo.autor

LUAJTI 248 NDESHJE ME BAYERNIN/ Ish-mbrojtësi brazilian vijon të mahnisë me fizikun edhe 45 vjeç (FOTO+VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment