Futboll Sport

SHUMË LOJTARË DO TË LARGOHEN NË VERË/ Ndryshime të mëdha te Barcelona

Barcelona po përgatitet për shumë ndryshime në verë. Sipas asaj që shkruan mediat, lojtarët që mund të sakrifikohen janë Ronald Araujo, Pedri, Frenkie De Jong, Raphinha, Robert Lewandowski, Oriol Romeu dhe Vitor Roque. Katalanasit nuk janë të bindur si nga lojtarët që janë dërguar në huazim si Pablo Torre (Girona), Ansu Fati (Brighton), Álex Valle (Levante), Serginho Dest (PSV), Clément Lenglet (Aston Villa), Julián Araujo (Las) . Palmas) dhe Chadi Riad (Betis).

Në këto kushte, një revolucion i vërtetë është në klubin e La Liga. Gjithsesi, të parë ses do presim për të parë, do na duhet të verën.

Related posts

Merkatoja e Milanit / Ja talentet në Gjermani, të piketuara nga Mirabelli

Q.Autor

DËSHIRON TË QËNDROJË NË SERIE A/ Europa League bëhet pengesë për lojtarin e Manchester United…

Delo.autor

“EURO 2020″/ Mjaftojnë 30 sekonda nga starti i pjesës së dytë, mesfushori Linetty ndëshkon Sllovakinë (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment