Futboll Sport

VIDEO/ Daku e merr vesh ftesën e Sylvinhos nga televizori, nuk i mban lotët. Familjarët festojnë me armë

Sylvinho për fillimin e përgatitjes së Kombëtares në Austri.

Sulmuesi i kuqezinjve nuk ishte në dijeni të grumbullimit dhe kësaj ka marrë vesh vetëm ditën e sotme përmes televizorit.

Është gazetari kosovar, Arlind Sadiku që ka postuar në rrjetet sociale momentet kur ai merr vesh që do të jetë në “Gjermani 2024”.

Shtatlarti nuk i mban dot, ndërsa familjarët janë shumë të përqafuar. Ndërsa një tjetër del jashtë duke qëlluar me armë.

Një moment emocionues në familjen Daku, me Mirlindin që nuk duhet të jetë gati muskujt dhe mendjen për një sipërfaqe në “EURO 2024”.

Kujtojmë që rreth tij ka pasur shumë aludime, por me sa duket trajneri Sylvinho u ka dhënë “hakën” të gjithë kontribuojnë për kualifikimin në kampionatin evropian.  (Shih VIDEO-n ketu)

Related posts

BËN GJESTIN E MADH/ Sulmuesi Mandzukic fal rrogën e tij tek fondacioni, ja shkaku…

Delo.autor

AJAX-TOTTENHAM/ E pabesueshme, anglezët shënojnë dy gola të shpejtë (VIDEO)

Delo.autor

KUR LUAN AI, JUVJA NUK HUMBET KURRË/ Ja “hajmalia” e bardhezinjve në kampionat

Delo.autor

Leave a Comment