Futboll Sport

I IMPENJUAR ME SHQIPËRINË NË EUROPIAN/ Bie një pistë për të ardhmen e Brojës

E ardhmja e Armando Brojës në udhëkryq. Sulmuesi shqioptar, pas rikthimit nga huazimi, me gjasë do të ndajë rrugët me Chelsean. Një nga skuadrave më të interesuara ishte Monaco, por sipas gazetarit Fabrizio Romano, klubi nga Principata nuk ka avancuar në tratativat për futbollistin dhe tashmë po kërkon për alternativa të tjera.

Armando Broja është i impenjuar me Shqipërinë, në Evropën e verës që nis pas pak ditësh. Ylli kuqezi pritet të udhëheqë sulmin, në një kompeticion kaq të madh.

Related posts

Inter, kampion italie për vitin e dytë radhazi

Sadik.Autor

Batha thotë fjalët e para si “vlonjat”: Tani më të fortë, falënderime edhe për Partizani

Isa.Autor

U MPOSHTËN ME “MANITA” NË DERBI/ Por fajin e gjen te gjykimi, Partizani shfryn

Delo.autor

Leave a Comment