Futboll Sport

MANCHESTER UNITED/ Ten Hag do të vijojë të jetë trajneri i “Djajëve të Kuq”

Ten Hag do të vijojë dhe sezonin e ardhshëm të jetë në krye të stolit të Manchester United. Holandezi, ka rënë me drejtuesit e United dhe sikundër bën me dije edhe eksperti i mirënjohur i merkatos Fabrizio Romano, palët pritet të tregojnë gjendjen e tyre. Pavarësisht sezonit negativ të holandezit të bashkuar, klubi duket besim dhe kërkon të vijojë veten e tij të bashkuar me të.

Related posts

CANSELO ZBARKON TEK MANCHESTER CITY/ Në drejtim të Paraticit shkojnë 35 milionë euro plus shërbimet e…

Delo.autor

DY NDESHJE NË PAK DITË/ Egbo: Ishim të lodhur, duhet të vazhdojmë me këta lojtarë…

Delo.autor

Edhe Cairo ‘thumbon’ Juven: Në Itali, ajo penallti nuk do jepej kurrë kundër tyre

Sadik.Autor

Leave a Comment