Gossip

Charlotte, e ‘fiksuar’ pas futbollistëve (FOTO)

Pas aventurës me sulmuesin kosovar që përfaqëson Belgjikën, Adnan Januzajn, Cherlotte Springer vazhdon të preferojë futbollistët.

Ajo është një fanse e zjarrtë e Chelseat, skuadër që e ndjek thuajse çdo javë në stadium dhe pozon shpesh me bluzën e londinezëve, pasa ndeshjeve të rëndësishme.

Së fundi Charlotte ka deklaruar për një revistë angleze së është në një lidhje me një futbollist të Premier Leagues, por nuk ka preferuar të bëjë publik emrin.

Related posts

ËSHTË TIFOZE E “FLAKTË” E ROMËS/ Emily Ratajkowski të lë pa fjalë me postimet e “nxehta” (FOTO)

Delo.autor

ZBULOHET E DASHURA E ARMANDO BROJËS/ Ja kush ia ka marrë zemrën yllit të futbollit shqiptar (FOTO)

bora.autor

E KISHTE MBAJTUR TË FSHEHTË/ Ish-lojtari i kombëtares bëhet baba për herë të dytë (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment