Gossip Showbiz

“LEKU LETËR”/ Pas mori ICARDIN, Wanda NARA shënon sërish “gol” (FOTO)

Wanda Nara po bëhet gjithnjë e më shumë protagoniste në ekranet e mediave italiane.

Pas emisionit sportiv “Tiki Taka”, e dashura e Mauro Icardit është përzgjedhur opinioniste në reality show-n “Grande Fratello”, që pritet të startojë në janar, në Mediaset. Lajmin e ka dhënë vetë Wanda në një postim në Twitter, ku nuk ka ngurruar të falënderojë producentët dhe Mediaset, për mundësinë që i dhanë të komentojë çdo javë sjelljen e banorëve të “Grande Fratello”-s.

Modelja pritet të përfitojë një kontratë të majme në një nga mediat më prestigjoze të botës.

Related posts

PRISHEN SËRISH MARRËDHËNIET MES TYRE/ Gabigol ndahet nga motra e Neymar (FOTO)

Delo.autor

ËSHTË TIFOZE E “ZJARRTË” E MILAN/ Bukuroshja SUPER SEKSI suprizon fansat me poza “HOT” (FOTO)

Delo.autor

ISH- GRUAJA E BLERIM XHEMAILIT NUK NDALET ME../ Erjona Sulejmani, të tjera FOTO provokuese nga Miami

Delo.autor

Leave a Comment