Futboll La Liga

Bale ‘drithëron’ tifozët e Realit, arrin marrëveshje me ‘Djajtë e kuq’

Sulmuesi i Real Madridit, Gareth Bale, ka arritur marrëveshje për para kontratë me Manchester Unitedin, raporton Diario Gol.

Uellsiani është i gatshëm ta mbyllin karrierën e goditur nga lëndimet në Spanjë dhe të kalojë te Unitedi verën e vitit 2018.

United ka kohë që është e interesuar për ish-yllin Tottenhamit dhe duket se do ta bëjë të vetin gjatë afatit kalimtar veror.

Related posts

Sondazhi në Spanjë/ Tifozët zgjedhin trajnerin e Realit

Sadik.Autor

MERKATO/ Ja transferimet e zyrtarizuara nga klubet pjesëmarrëse në Ligën e Kampionëve

Isa.Autor

“MA SUGJERUAN RONALDON NË TË KALUARËN”/ Moratti: Ky sezon mbaroi, Conte jep shpirtin për Interin

Delo.autor

Leave a Comment