Futboll La Liga

Benzema ‘low cost’, Arsenali bën ofertën e ulët për francezin

Arsenal nuk do të ofrojë më shumë se sa 40 milionë euro për sulmuesin francez, Karim Benzema

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez ka humbur durimin me Karim Benzeman, i cili po kalon momente shumë të vështira këtë sezon.

Spanjolli ka vendosur që të shes Benzeman verën e ardhshme dhe tashmë është në pritje të ofertave.

Sipas Don Balon, Arsenal vazhdon të interesohet për francezin, por nuk do të ofrojë më shumë se 40 milionë euro për shërbimet e tij.

Kjo shifër është shumë e vogël, pasi Perez pret të përfitojë shumë më shumë nga shitja e Benzemas.

Related posts

ATLETICO MADRID-BAYER LEVERKUSEN/ “Shpëtimi” i Simeones vjen nga stoli, Morata zhbllokon sfidën (VIDEO)

Delo.autor

“NA MUNGOJNË 8 PENALLTI”/ Analiza e Gilman Likës: Ka dashakeqësi, gjykimi na shkatërroi

Delo.autor

Spalletti: Këta ishin dy lojtarët që na duheshin për të arritur objektivat

Sadik.Autor

Leave a Comment