Eredivisie Futboll

Disa skuadra në garë për “Neymarin e vogël”, Neres pritet të largohet nga Holanda

Milani i është bashkuar Manchester Unitedit dhe Tottenhamit në kërkim të të riut të Ajaxit, David Neres, raporton Calciomercato.

Sulmuesi i vlerësuar lart tashmë po cilësohet si “Neymari i vogël”.

Neres, 20-vjeçar, pritet të largohet nga Holanda në të ardhmen e afërt.

Related posts

“BYLIS BËRI MË TË MIRËN, PËR TË MARRË PIKË”/ Presidenti Kapllanaj: Synimi ynë është…

Delo.autor

ËSHTË ZYRTARE/ Juventus siguron marrëveshjen e re për stadiumin, ja shifra “GALOPANTE”

Delo.autor

PARTIZANI/ Të kuqtë ndezin “motorët”, stafi kërkon seriozitet dhe shpejtësi

Isa.Autor

Leave a Comment