Futboll Seria A

Fiorentina-Milan/ Mbyllet në barazim pa gola, këto janë statistikat e pjesës së parë (FOTO)

Ka përfunduar në barazim pjesa e parë midis Fiorentinas dhe Milanit në kuadër të javës së 19-të të Serie A.

Ndeshja u luajt në mënyrë intensive nga të dyja skuadrat, me sulme dhe kundërsulme të shpeshta por duke mos arritur të zhbllokohej rezultati.

Këto janë statistikat e pjesës së parë:

Related posts

​Arsenali në barazpeshë, shënon gol Henrikh Mkhitaryan (VIDEO)

Isa.Autor

Evertoni ‘pazar’ në Turqi, gati kontrata me sulmuesin e Besiktas

Q.Autor

Brozovic bën gati ‘valixhet’, Interi ia ofron Sevillas

Q.Autor

Leave a Comment