Futboll Seria A

(FOTO) Milan kërkon fitoren ndaj Atalantas, publikohen formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen derbi të skuadrave të mesit të tabelës në Serie A, mes Milanit dhe Atalantas.

Milan e pret Atalantan në “San Siro” në kuadër të javës së 18-të të kampionatit italian.

Milan dhe Atalanta kanë numër të njëjtë të pikëve (24) në pozitat 10 dhe 11 respektivisht.

Këto janë formacionet zyrtare të të dy skuadrave.

Milan:

Atalanta:

Berisha; Toloi, Caldara, Masiello; Hateboer, de Roon, Freuler, Spinazzola; Cristante; Petagna, Gomez

Related posts

NIS NJË ETAPË TË RE TË KARRIERËS SË TIJ/ “Kaka i ri” gjen shtëpi, largohet nga Chelsea pas 9 vitesh dhe 7 huazimesh

Delo.autor

DE GEA KËRKON TË LARGOHET/ Klubi i “Djajve të Kuq” sjell në skuadër portierin anglez…

Delo.autor

BAYERN MUNICH-CHELSEA/ Gabim i portierit Neuer, Abraham ngushton rezultatin (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment