Futboll La Liga

VIDEO/ Portieri në Spanjë bën pritjen e vitit në minutën e 93′

Portieri i Eibar, Dmitrovic ka bërë pritjen e vitit në përballjen kundër Getafes e cila përfundoi në barazim pa gola. Në minutën e 93’ ai ka bërë këtë pritje spektakolare.

Related posts

VLERËSON AFRIMET E REJA TEK TIRNA/ Flet Karabeci: Mos të përsërisim sezonet e fundit…

Delo.autor

NËSE DO BASHKONIM MOSHËN E TYRE/ Quagliarella dhe Pelissier, pleqtë “ROMANTIKË” të golit

Delo.autor

Thiago Motta: Trajnimi te Barcelona ishte një luftë e vërtetë…

Sadik.Autor

Leave a Comment