Futboll Premier League

Mourinho tërhiqet nga Griezmann, Barcelona në ‘pole position’

Jose Mourinho dhe Manchester United nuk janë të interesuar të nënshkruajnë me francezin, Antonie Griezmann

Sulmuesi i Atletico Madridit, Antonie Griezmann që një kohë të gjatë është në listën e Manchester Unitedit.

Por, Marca shkruan se në muajt e fundit Unitedi ka hequr dorë nga shërbimet e tij dhe nuk do të tentojë as verën e ardhshme.

Lojtari nuk po pëlqehet nga trajneri Jose Mourinho, i cili kështu ia ka lënë rrugën e lirë Barcelonës që të nënshkruaj me të.

Katalonasit e duan francezin për sezonin e ardhshëm dhe janë të gatshëm të paguajnë mbi 100 milionë euro.

Griezmann nuk është dëshira e vetme e tyre, pasi në listën e Barcelonës është edhe ylli i Liverpoolit, Philippe Coutinho. /Express/

Related posts

ZBULOHEN SKANDALET KINEZE DHE TURKE/ Ja kush ia bëri “gropën” Skënderbeut

Delo.autor

“PAS OPERACIONIT KAM VUAJTUR SHUMË”/ Asensio kujton makthin: Dridhem kur e mendoj

Delo.autor

VILLARREAL-BARCELONA/ Pas tre minutash lojë, zhbllokohet sfida me një autogol (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment