Futboll

VIDEO/ Në Itali plas sherri në tribunën VIP, zihen dy presidentët e klubeve

Jemi mësuar shpesh në stadiumet shqiptare, që përveç përleshjeve mes tifozerive, edhe brenda tribunës VIP, të ketë konfrontime.

Por, një rast i tillë ka ndodhur edhe në Serinë B italiane, në ndeshjen mes Foxhias dhe Venecias, të luajtur të premten.

Tensioni ishte aq i madh në tribunën VIP, sa kur u shënua në fund goli i barazimit 2-2 nga ana e Foxhias, mes presidentëve Takopina të Venecias dhe Sanela i Foxhias, ka edhe goditje.

Related posts

GOLI I OZUNIT KUALIFIKOI FERENCVAROS/ Shikoni festën e “çmendur” të tifozëve hungarezë jashtë stadiumit (VIDEO)

Delo.autor

Golat me SHQIPONJË/ “New York Times”: Ndeshje e ngjyrosur me HISTORI dhe POLITIKË

Isa.Autor

Nis ndeshja në Yekaterinburg, Egjipti pa Salah kundër Uruguait të Suarez dhe Cavanit

Sadik.Autor

Leave a Comment