Futboll La Liga

VIDEO/ El Clasico: Shikoni çfarë humb Ronaldo

Real Madridi po barazon 0:0 në Santiago Bernabeu me Barcelonën dhe rastin më të mirë për shënim në këto minuta lojë e kishte Cristiano Ronaldo. Besoni apo jo, fituesi i Topit të Artë ishte fare vetëm në zonë, por nuk e perceptoi topin duke mos arritur madje as ta godasë topin.

Related posts

Arriti sukseset më të rëndësishme si trajner/ ZINEDINE ZIDAN jep dorëheqjen (VIDEO)

Sadik.Autor

MUNGON ZYRTARIZIMI/ Zbulohet se kur mund të prezantohet Majkëll Ngo dhe Ëngjëll Hoti me Tiranën

Delo.autor

VIDEO/ Manchesteri i Mourinhos nuk pret. Zhbllokohet sfida në minutat e para

Q.Autor

Leave a Comment