Futboll

VIDEO/ Fytyra i mbulohet me gjak, lojtarit i ndodh e papritura gjatë transportit me barelë

Është e pabesueshme ajo që ka ndodhur gjatë ndeshjes Torrecuso-San Martino të vlefshme për kategorinë e dytë të Italisë.

Gjatë përplasjes me kundërshtarin një lojtar theu hundën dhe për pasojë kishte shumë gjakderdhje. Ekipi i shpëtimit i dha ndihmën e parë por gjatë transportit me barelë ndodhi ajo që nuk pritej.

Related posts

CONFERENCE LEAGUE/ Teuta mëson emrin e kundërshtarit në play-off të dhe kërkon mrekullinë

Delo.autor

Adrien Silva: Falë Zotit nuk përfundova me Mourinho-n

Q.Autor

BEFASON ICARDI/ Jetoj për GOLIN, ju tregoj raportet me Wanda NARËN, e kam si…

Isa.Autor

Leave a Comment