Futboll Seria A

VIDEO/ Shihni se çfarë bën lojtari i Atalantës nga pika e bardhë përballë Strakoshës

Po luhet në këto momente sfida mes Atalantës dhe Lazios, e vlefshme për javën e 17-të të Serie A. Rezultati tashmë është barazim 3-3.

Në minutën e 50-të, për zikaltrit u akordua një 11- metërsh, të cilën e ktheu në gol Ilicic. Strakosha nuk ka arritur të gjejë krahun dhe Ilicic ka shënuar.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=fcP0sR475wA

Related posts

FIFA PUBLIKON RENDITJEN E RE/ Ja në çfarë vendi pozicionohen Shqipëria dhe Kosova (FOTO)

Delo.autor

Skënderbeu-Laçi/ Finalja e Kupës, në Elbasan luhet për 50 milionë lekë

Sadik.Autor

Neymar do të operohet, e rrezikon edhe pjesëmarrjen në Botëror

Q.Autor

Leave a Comment