Futboll

A dëshironi të fitoni shumë para? Ky është parashikimi i ekspertëve të basteve

Sonte do të zhvillohen ndeshjet në disa ligat e shteteve evropiane.

Sot do të ketë disa ndeshje që do të dhurojnë spektakël, por që duke mos lënë anash edhe pjesën tjetër.

Bastoret botërore kanë dhënë parashikimet e tyre për ndeshjet që do të zhvillohen sonte

Më poshtë, ju mund të shikoni se zi i kanë parashikuar ndeshjet bastoret sportive, por që nuk janë qëndrim i redaksisë sonë

Related posts

Ovrebo dhe gabimet e famshme 9 vjet më parë: Vazhdoj të marr kërcënime për jetën!

Q.Autor

BLERJET E MËDHA DHE YJET JANË NË KASAFORTË/ Klauzola mostruoze e “Pleshtit”, por e kalon edhe… Valverde

Delo.autor

KAOS TEK BAYERN MUNICH/ Krisje totale Flick-Salihamidžić. Trajneri mendon largimin, “flirt” me…

Delo.autor

Leave a Comment