Futboll Seria A

(FOTO) Milan rregullon bilancet financiare, arrin marrëveshjen me kompaninë e madhe kineze

Milani është përfolur për mungesë të fondeve pas një borxhi që drejtuesit e rinj kanë në fondin “Eliot”.

Skuadra italiane është duke marrë seriozisht investimet dhe sponsorët e rinj.

Milan ka arritur marrëveshje me kompaninë kineze “Vwin”, që do t’i sjell të ardhura të reja klubit.

Kjo është një markë TOP në Azi dhe do të punojë me Milanin vetëm në tregun aziatik.

Related posts

IRONIA THERËSE/ Di Kaprio në stadium, legjenda e Liverpulit gjen mënyrën EPIKE për të TALLUR NEYMARIN

Isa.Autor

LËSHON DEKLARATËN E FORTË/ Trajneri i Sasuolos: Super League si grusht shteti, nuk dua të luaj ndaj Milanit

Delo.autor

CHAMPIONS LEAGUE/ I jashtëzakonshëm, Messi ndëshkon Club Brugge me një gol të “ÇMENDUR” (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment