Futboll La Liga

Formacionet zyrtare: Leganes – Real Madrid

​Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Leganes – Real Madrid.

Dy skuadrat spanjolle Leganes dhe Real Madrid kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të çerekfinales së Copa del Rey.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 21:30.

Related posts

PAS TRIUMFIT HISTORIK/ Presidenti i Senegalit mirëpret heronjtë e Kupës së Afrikës dhe i jep… 700 m² tokë

Delo.autor

REAL MADRID “MBRET” I MERKATOS/ Ja shtatë transferimet që priten këtë verë

Delo.autor

KJO NUK PRITEJ/ CONTE në “pole position” për të marrë drejtimin e gjigantit të Europës

Isa.Autor

Leave a Comment