Futboll Seria A

Juventusi më në fund shënon ndaj Cagliarit, Costa autor i golit (VIDEO)

Juventus ka arritur të zbllokojë rezultatin ndaj Cagliarit në minutën e 74′.

Goli u shënua nga Dauglas Costa, i cili erdhi nga banka rezervë pas zëvendësimit të Paolo Dybala dhe mesa duket ishte lëvizja e duhur për Allegrin./Alpenews.al/

Related posts

HUMBJA NË MIQËSORE NDAJ GLADBACH/ Trajneri Nagelsman: Është vetëm fillimi, mos prisni shumë

Delo.autor

ZHDUKJA EMILIANO SALA/ Mbappe është njeri i madh, ja shuma që jep për të gjetur futbollistin

Delo.autor

RRUGA PËR NË CHAMPIONS/ Ja skenarët e frikshme për javën e fundit në Serie A

Delo.autor

Leave a Comment