Futboll Premier League

Manchester City bën ‘çmendurinë’ e radhës, kërkon shkëmbimin Aguero-Griezmann

Manchester City është gati të heqë dorë nga sulmuesi argjentinas, Kun Aguero
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola është duke menduar që të bëjë shkëmbim lojtarësh me skuadrën spanjolle, Atletico Madrid.

Sipas The Sun, trajneri i Atleticos kishte nisur bisedimet me Agueron, për një kthim në skuadër dhe bashkim me Diego Costan.

City dëshiron ta shfrytëzojë këtë mundësi, duke tentuar transferimin e Griezmann, që kërkohet nga Barcelona, Real Madrid dhe Manchester City.

Related posts

ITALIANËT I SHOHIN SI RIVALË/ Por ja çfarë thotë Berisha për Strakoshën

Delo.autor

BEFASON KOMPANY/ Guardiola mësuesi më i mirë, ende nuk i kam parë një…

Isa.Autor

PAS DISFATËS NË “EL CLASICO”/ Shikoni momentin kur tifozët e Barcelonës sulmojnë makinën e Koeman (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment