Futboll La Liga

Kovacic drejt largimit nga Reali, United një mundësi për kroatin

Manchester United ka hyrë në garë për mesfushorin kroat të Real Madridit, Mateo Kovacic

Skuadra angleze, Manchester United është e fundit që ka hyrë në garë për mesfushorin e Real Madridit, Mateo Kovacic.

Kroati këtë sezon e nisi shumë mirë, por në ndeshjet e fundit nuk ka luajtur shumë, shkaku edhe i lëndimeve të vazhdueshme.

Këtë situatë po mundohet ta shfrytëzoi Unitedi, që e dëshiron edhe një mesfushor.

Kroatin e duan edhe skuadrat tjera si Arsenal, Liverpool, Inter, Roma, Milan dhe Juventus. 

Related posts

Ronaldo i papërmbajtshëm, Portugalia kalon në avantazh (VIDEO)

Sadik.Autor

SFIDA NDAJ KUKËSIT/ Premtimi i Okebugu-t: Kastrioti e ka lënë pas të keqen dhe të rikthehet tek…

Delo.autor

LIVE/ Shqipëri-Jordani: Kuqezinjtë superiorë në pjesën e parë, Grezda dhe Manaj shpërdorojnë (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment