Futboll La Liga

MERKATO/ Ky është formacioni ideal i Barçës në 2018 me blerjet e janarit (FOTO)

Barcelona është një nga ato skuadrat që nuk ngopet me suksese dhe normalisht që e kupton që për t’i arritur ato duhet investime. Afati i kalimtar i janarit pritet të jetë i begatë për Ernesto Valverden.

Skuadra e tij është në luftë për La Ligan, Kupën e Mbretit dhe Ligën e Kampionëve, për t’i arritur këto suksese duhet ardhje të reja.

I pari piret të vijë Philippe Coutinho nga Liverpooli në vlerë 150 milionë euro.

Por, braziliani nuk do të jetë i vetmi që do të zbarkojë në Camp Nou gjatë janarit.

Me mundësi do të vijë edhe mbrojtësi i Palmeiras, Yerry Mina, ndërsa më poshtë keni formacionin e mundshëm.

Related posts

I RA SHORTI NDAJ REAL MADRID NË KUPË/ Shikoni si “çmenden” lojtarët e ekipit të kategorisë së tretë (VIDEO)

Delo.autor

QESHARAKE TEK FESTA MADHËSHTORE/ Klopp numëron trofetë e Liverpoolit në Champions

Delo.autor

Mario Balotelli “terrorizon” çdo ditë Lorenzo Insigne-n (VIDEO)

Sadik.Autor

Leave a Comment