Futboll La Liga

Pas refuzimit të Barcelonës, Interi rrit ofertën për Rafinhan

Inter e ka shumë seriozisht transferimin e mesfushorit të Barcelonës, Rafinha

Skuadra italiane, Inter dhe Barcelona janë në bisedime për brazilianin Rafinha, i cili dëshiron të largohet nga Camp Nou.

Sipas Corriere della Sera, Inter ka rritur ofertën në 35 milionë euro për brazilianin dhe kjo është oferta përfundimtare.

Ata tashmë janë në pritje të Barcelonës, e cila me shumë mundësi do të lejojë largimi e Rafinhas.

Inter tashmë kanë siguruar transferimin e parë gjatë janarit, duke huazuar Lisandro Lopez nga Benfica.

Related posts

E BUJSHME NGA ITALIA/ Juventus rrezikon pjesëmarrjen në Champions. Ja arsyeja…

Delo.autor

VIDEO/ ‘Befasohet’ United, Newcastle kalon në avantazh

Q.Autor

​Mourinho tregon se kur kthehet Lukaku nga lëndimi

Q.Autor

Leave a Comment