Futboll La Liga

ZYRTARE: Barcelona jep lajmin e madh për Dembele

Pas më shumë se 3 muaj e gjysmë pritje, Ousmane Dembele është gati përfundimisht për të luajtur për Barcelonën.

Lajmi është konfirmuar nga Barcelona e cila në një komunikate zyrtare ka theksuar se Ousmane Dembele është shëruar plotësisht dhe është i gatshëm për të luajtur.

Francezi pas një dëmtimi të rëndë që kishte pësuar, u detyrua të operohej në Finlandë, ndërsa tashmë ai është gati dhe do të luajë në ndeshjen ndaj Celta Vigos.

Image

Related posts

PAS HUMBJES NDAJ FLAMURTARIT/ Trajneri Starova “qan”: Lojtarët nuk dhanë maksimumin, kishin një…

Delo.autor

U LARGUA I TURPËRUAR/ Ish “ylli” i Realit bëhet pishman: Dua të rikthehem…

Isa.Autor

DALIN PAMJET/ Ky është momenti kur helikopteri i Kobe Bryant bie në tokë dhe përfshihet nga flakët

bora.autor

Leave a Comment