Futboll

Blerja e bujshme pritet të largohet nga Barcelona, gati klubi i ri…

Ousmane Dembele gjatë merkatos së verës mund të largohet nga Barcelona.

Sigurisht nuk bëhet fjalë për një largim përfundimtar por në formën e huazimit te klubi i njohur i Chelseas.

Edhe lojtari thuhet se dëshiron të kalojë në Chelsea, ku beson se pas një viti do të kthehej më i fortë në Camp Nou.

Jo vetëm dëmtimet, por edhe minutat e pakta dhe mos besimi i trajnerit janë problemet aktuale të francezit Ousmane Dembele.

Ai luan herë pas herë, por shumicën e rasteve qëndron në stolin rezervë.

Related posts

Pritshmëritë e mëdha për ndeshjen ndaj Fiorentinas, Gattuso: Nuk jam magjistar!

Q.Autor

Marseille interesohet për mesfushorin e Romës

Sadik.Autor

E QUAJTËN LOJTAR STOLI DHE TË DËSHTUAR/ Mbrojtësi Ismajli “shpërthen” ndaj kritikëve: Nuk po dëgjohen disa analistë nga Kosova… (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment