Futboll

(FOTO) Karikatura e ditës nga Goal.com, Kane triumfon ndaj Aubameyang

Harry Kane dhe Pierre-Emerick Aubameyang janë personazhet kryesore të karikaturës së ditës

Portali anglez, Goal.com ka publikuar karikaturën e ditës, e cila ka të bëjë me derbin e djeshëm Tottenham-Arsenal dhe dy sulmuesit Harry Kane dhe Pierre-Emerick Aubameyang.

Anglezi fitoi garën ndaj Aubameyang, pasi shënoi golin e vetëm dhe të fitores për skuadrën e tij.

Related posts

MERKATOJA E JANARIT/ Interi ëndërron të formojë një treshe argjentinase

Delo.autor

Rrëfehet Nikaj, do kokën e Tiranës dhe mban pezull Kastriotin

Sadik.Autor

LIVE/ Partizani-Kastrioti: Shpërthen festa në “Selman Stërmasi”, Bardhi dyfishon rezultatin (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment