Gossip

FOTO/ Veronica dhe Maria, dy bukuroshet milaniste të cilat ëndërrojnë…

Futbolli është pasioni i tyre dhe të ardhmen e shohin në krah të një futbollisti.Ato janë Veronica Dal Bosco dhe Maria Dal Monte, njëra bionde e tjetra brune.

Dy bukuroshet janë tifoze të zjarrta të Milanit dhe në të ardhmen aspirojnë të jenë Wags, pra ëndërrojnë të jenë në krahët e 2 futbollistëve.

Lojtarët e Milanit janë të paralajmëruar dhe vështirë se do ti rezistojnë sharmit të dy vajzave seksi.

Related posts

Gazetaret e sportit tregojnë vështirësitë në fushën e blertë: Ja për çfarë na paragjykojnë

Q.Autor

E PAPËRMBAJTSHME TIFOZJA E JUVES/ Anna Tatangelo provokon fansat (FOTO)

Isa.Autor

SHFAQET NË NJË VERSION SEKSI/ Gruaja e Ronaldos në Madrid si Kim Kardashian (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment