Futboll

Përballje titanësh, zbulo super ndeshjet që do luhen gjatë muajit shkurt

Shkurti sjell ballafaqime interesante në ligat dhe garat kryesore evropiane të futbollit.

Muaji shkurt do të jetë i veçantë për tifozët e futbollit pasi pritet të kthehet magjia e Champions Leagues.

Por, edhe në ligat kryesore evropiane do të ketë ballafaqime derbi mes skuadrave pretendente për titull.

 

Related posts

Nuk ka rëndësi fitorja e Champions, Zidane i vendosur për të ardhmen

Sadik.Autor

“Sa shumë zemra të thyera”/ Mendy i kërkon falje lojtarëve të… fantazisë

Isa.Autor

“SAN SIRO” NË FESTË/ Cutrone kalon në avnatazh MILANIN me një gol të bukur (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment