Champions League UEFA

Porto-Liverpool/ Ndeshja ne barazpeshë , Porto teston portierin

Tani po luhet ndeshje e vlefshme për një vend çerekfinale mes Porto dhe Liverpool.

Liverpool momentalisht ka përqindje më të lartë për mbajtjen e topit , por janë portugezët ata që kanë testuar portierin Karius të Liverpool.

Related posts

Provokimi i Real Madrid që tërboi tifozët e Liverpool: Shihemi në…

Sadik.Autor

Andrea Pirlo: Buffon e teproi me protestën ndaj gjyqtarit

Sadik.Autor

HIDHET SHORTI/ Grup “ferri” për Inter, ja me kë ndeshen “Zikaltërit” (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment