Futboll Seria A

Spekulimet për largimin nga Napoli, Sarri konfirmon të ardhmen

Maurizio Sarri e ka konfirmuar se shumë shpejtë do të nis negociatat për vazhdimin e kontratës me Napolin

Trajneri italian, Maurizio Sarri po kërkohet nga dy gjigantët evropian, Real Madrid dhe Chelsea për sezonin e ardhshëm.

Por, ai thotë se shumë shpejtë do të nis negociatat me presidentin e Napolit për vazhdimin e kontratës.

“Kontrata? Për momentin kam probleme tjera dhe kjo nuk është një çështje. Dikush do të takohet me presidentin në ditët e ardhshme dhe do të dëgjojë ofertën e tij”, tha fillimisht Sarri për Mediaset Premium.

“Nuk ka probleme ndërmjet meje dhe Aurelios, kjo nuk është një çështje”.

Related posts

“TËRBON” SËRISH TIFOZËT E REAL MADRID/ Gareth Bale luan golf edhe në… stërvitje (VIDEO)

Delo.autor

Wanda Nara e tradhtoi Icardin me mesfushorin e Interit? Përgjigjet lojtari

Q.Autor

MUNGON ZYRTARIZIMI/ Ilkay Gundogan vendos të qendrojë tek Manchester City, rinovon deri…

Delo.autor

Leave a Comment