Futboll Premier League

VIDEO/ Penallti për Hullin, fantastike ajo që bën Caballeros

Hull City ka pasur mundësinë më të mirë për të ngushtuar epërsinë e Chelsit.

Ka qenë Meyler që ka dështuar nga penalltia në minutën e 51’.

Rezultati i ndeshjes Chelsea-Hull City vazhdon të jetë 4:0.

Related posts

ZYRTARE/ Mbrotësi i Tottenham i surprizon të gjithë, lë Europën dhe transferohet të luajë në…

Delo.autor

I JASHTËZAKONSHËM/ Mane kalon Liverpoolin në avantazh me një silurë, ja “magjia” (VIDEO)

Delo.autor

“ËSHTË E VËSHTIRË TË GJYKOSH SEZONIN E “BARDHEZINJVE”/ Lichtsteiner “thumbon” Inter: Pas stuhisë, del gjithmonë dielli

Delo.autor

Leave a Comment