Eredivisie Futboll

VIDEO/ U largua nga Reali si dështak, por shikoni çfarë bën ky sulmues

Ish-sulmuesi i Real Madridit, Martin Odegaard është duke dhuruar spektakël me klubin e ri në Holandë.

Tashmë një lojtar i Heerenveen, talenti norvegjez bëri një kthesë fantastike dhe më pas dhuroi asist për shokun e skuadrës.

Related posts

BËN DEKLARATË TË FORTË/ Presidenti i Sampdorias: Njerëzit nuk vdesin nga Koronavirusi, po na ndalojnë të jetojmë

Delo.autor

DILEMA PËR TË ARDHMEN E TIJ/ Ja se ç’do të bëjë trajneri Shaland me Kosovën pas “EURO 2020”

Delo.autor

Nis sezoni në Turqi, Sokol Cikalleshi e Vedat Muriqi e fillojnë me humbje

Isa.Autor

Leave a Comment