Futboll

‘Barcelona më është kthyer në ferr’/ Valverde flet për deklaratën e bujshme të Gomes

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka folur për ndeshjen kundër Chelseas të vlefshme për Champions League.

Në një deklaratë për mediat, Valverde i doli në mbrojtje Andre Gomes, i cili ditë më parë tha se jeta në Barcelonë i është kthyer në ferr.

“Kam folur disa herë me Andre Gomes. Trajnerët dhe kolegët e tij janë këtu për ta ndihmuar. Rrëfimi i tij ka qenë një akt i guximshëm dhe të gjithë ne e respektojmë më shumë për këtë. Ka disa situata që çdo njeri duhet t’i kalojë që të ec përpara. Ai ka shumë cilësi dhe le të shohim nëse në ndeshje ndaj Chelseat do të jetë mbrëmja e tij”, tha ai.

 

Image

Related posts

PËRFUNDON PJESA E PARË PA GOLA/ Brazili dhe Argjentina nuk përmbushin pritshmëritë

Isa.Autor

EFEKTI RONALDO/ Për herë të parë, ATLETICO parakalon REALIN si klub më I SHTRENJTË

Isa.Autor

LUAJTI TEK LUFTËTARI NË SEZONIN E FUNDIT/ Mesfushori Ymeraj firmos me skuadrën greke…

Delo.autor

Leave a Comment